Wiaty przystankowe i graffiti – albo wtedy całe połączenie?

Standardowy


W wybranych miastach, takich jak Grudziądz, postanowiono ubrać i pobudzić wiaty przystankowe. Bądź istnieje chociaż to skuteczny projekt? Oraz bądź graffiti to stosowne uwagi rozwiązanie?

Graffiti – sztuka, która wywołuje emocje

Graffiti stanowi którąkolwiek z owych prac pięknych, która tworzy mnóstwo emocji. Nic zatem niezwykłego, iż poprzez jednych istnieje ona dobra, a poprzez drugich nielubiana. Wtedy w końcu bardzo wyjątkowa forma artyzmu, która przy nieumiejętnym stworzeniu że daleko szpecić obraz niż go malować. Sporo spośród nas przyszło się na chyba z amatorską formą prac, przez co graffiti nie wyłącznie przekazuje nam się brzydkie. Natomiast jest to szeroka szkoda, bowiem istnieje faktycznie dużo różnorodnych twórców, którzy otrzymują zezwolenie na całym świecie. Niezwykle typowe istnieje w szczególności tzw. street art (sztuka uliczna), w którą wlicza się nie tylko graffiti na budynkach albo murach, a także na chodnikach. Warto zobaczyć dzieła Dawida Walkera, albo też BLU, który znane dzieła powołał w Warszawie.

Wiatry oraz graffiti – udane połączenie?

Lub w takim razie połączenie graffiti wraz z wiatami przystankowymi widać stanowić uzasadnione? Według miasta Grudziądz gdy dużo. Ponownie nie tak stary rozmawiano o tym, aby wiaty przystankowe ozdobić tego stylu grą. Według mnie stanowi więc szczególnie fajna inicjatywa, która powinna dojść w gardło pod warunkiem, że graffiti zrobią osoby, które się na tymże umieją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>