Wiaty przystankowe i graffiti – bądź owo smaczne zjednoczenie?

Standardowy

W niektórych miastach, takich jak Grudziądz, postanowiono ozdobić i ożywić wiaty przystankowe. Czyli stanowi zawsze wtedy jedyny plan? I lub graffiti to stosowne uwagi wyjście?

Graffiti – sztuka, która pobudza emocje

Graffiti stanowi samotną z obecnych istot artystycznych, która pobudza mnóstwo emocji. Nic więc szczególnego, iż poprzez pewnych stanowi ona lubiana, oraz poprzez nowych nielubiana. To w finale bardzo klasyczna forma artyzmu, która przy nieumiejętnym wykonaniu prawdopodobnie daleko szpecić krajobraz aniżeli go malować. Wielu z nas przyszło się na że z amatorską formą sztuk, przez co graffiti nie jedynie wydaje nam się brzydkie. I stanowi to poważna szkoda, gdyż jest rzeczywiście wielu atrakcyjnych twórców, którzy zdobywają pozwolenie na całym globie. Bardzo rozpowszechnione stanowi w szczególności tzw. street art (sztuka uliczna), w którą liczy się nie tylko graffiti na zamkach lub murach, jednak i na chodnikach. Warto sprawdzić dzieła Dawida Walkera, albo i BLU, który znane działania ułożył w Stolicy.

Wiatry i graffiti – udane połączenie?

Albo w takim razie połączenie graffiti wraz z wiatami przystankowymi może istnieć znakomite? Według miasta Grudziądz jako ciężko. Znowu nie tak były dyskutowano o aktualnym, aby wiaty przystankowe ubrać tego gatunku pracą. Według mnie istnieje więc daleko fajna inicjatywa, która powinna wpisać w gardło pod warunkiem, że graffiti zrobią osoby, które się na tym znają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>