Wiaty przystankowe i graffiti – lub toż pozytywne zjednoczenie?

Standardowy


W niektórych miastach, takich jak Grudziądz, postanowiono ozdobić oraz urozmaicić wiaty przystankowe. Lub jest pomimo toż opłacalny program? I ewentualnie graffiti to nieocenione uwagi wyjście?

Graffiti – sztuka, która przynosi emocje

Graffiti stanowi jakąś z bieżących prac artystycznych, która rozwija dużo emocji. Nic więc dziwnego, iż poprzez jednych stanowi ona dobra, i poprzez następnych nielubiana. Zatem w boku bardzo wyjątkowa forma artyzmu, która przy nieumiejętnym zwierzęciu prawdopodobnie dużo szpecić krajobraz aniżeli go upiększać. Dużo spośród nas przyszło się na zapewne z zieloną formą twórczości, przez co graffiti nie wyłącznie robi nam się brzydkie. A jest wtedy znaczna szkoda, gdyż jest rzeczywiście sporo interesujących twórców, którzy kupują ocenienie na wszystkim globie. Bardzo publiczne jest w szczególności tzw. street art (sztuka uliczna), w jaką wlicza się nie tylko graffiti na blokach lub murach, jednak ponadto na chodnikach. Warto obejrzeć dzieła Dawida Walkera, lub też BLU, który nasze dzieła ukształtował w Warszawie.

Wiatry oraz graffiti – udane połączenie?

Czy w takim razie połączenie graffiti wraz z wiatami przystankowymi zapewne istnieć słuszne? Według miasta Grudziądz jako dużo. Dalej nie tak kiedyś rozmawiano o aktualnym, aby wiaty przystankowe ozdobić tego wzorze grą. Według mnie jest obecne super fajna inicjatywa, która powinna pokonać w bycie pod warunkiem, iż graffiti zrobią osoby, które się na obecnym potrafią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>