Dziecko w drodze, pora pomyśleć o samochodzie

Standardowy

W finale doczekaliśmy się z żoną tego niesamowitego momentu. Za kilka miesięcy urodzi nam się długo wyczekiwane dziecko. To łączy się z wieloma przygotowaniami. Jedną z istotniejszych spraw, o których pomyślałem jest zakup nowszego auta. Mój dotychczasowy wóz to sterta złomu, którym aż strach przewozić niemowlaka.

Na co się zdecydować?

Standardowo, jak zapewne każdy, rozpoczął od przeglądania internetu. Po godzinie miałem totalny mętlik w głowie. Na co się zdecydować. Nie wiedziałem co dobrać. Nawet nie sądziłem, iż jest aż tyle różnorodnych firm i typów aut. Pomyślałem, iż w jakiś sposób musiałbym usystematyzować mój wybór. W jaki sposób. Tegoż wciąż nie wiem. Zacząłem czytać fora internetowe, ale tam także ciężko było mi cos odnaleźć. Usiadłbym na fotelu oraz zacząłem się zastanawiać, co jest dla mnie najistotniejsze. Chciałem zupełnie kiedy toż możliwe zawęzić asortyment. Żeby przewozić dziecko potrzebuję pojazdu w pełni bezpiecznego – pomyślałem. Do tego oczywiście potrzeba będzie długo chodzić po lekarzach. Świetnie aby było, żeby samochód nie spalał wiele. Nie chce przecież wydać fortuny. Choć może nie jest toż najważniejsze, pojazd powinien stanowić przede elegancki i wygodny. Nie zamierzam się wstydzić, aby go gdzieś położyć. No fajnie tez byłoby się pochwalić znajomym, a byle jakim autem aż wstyd podjeżdżać. Po sprecyzowaniu moich wymogów ponownie siadłem przed komputerem. W końcu udało mi się odnaleźć toż, czego chcę. Padło na Mazdy. Toż bardzo dobre samochody, jakie robią szczególnie dobre wrażenie, i do tego są bezpieczne. Do ich produkcji wykorzystano stal o podwyższonej odporności. Właśnie o coś takiego mi chodziło – uśmiechnąłem się osobiście do siebie.

zobacz wpis…

Jazda próbna oraz co dalej?

Umówiłem się na jazdę próbną. Wszystko chodziło mi jak po maśle. Konsultant dopasował się do mojego i naprawdę już napiętego grafiku. Powiedziałem, czego mniej więcej oczekuje. Zaproponowano mi Mazdę 3, bo to dość duży pojazd, najdelikatniejszy w własnej grupie, a do tegoż w dość niewygórowanej cenie. Wprawdzie sam nie dysponowałam całością gotówki, jednak na miejscu okazało się, iż można zaczerpnąć z dobrego programu finansowania. W ciągu kilku minut załatwiłem wszystkie procedury i obgadałem sprawy finansowe. Prawdziwą radością była natomiast sama jazda próbna. Pojazd dobrze się prowadził, a kierowanie nim było szczególnie precyzyjnie. W końcu zdecydowałem- biorę. Od tamtego okresu minęło już parę lat, a ja wciąż nie narzekam. Jeżeli ty także pragniesz sprawdzić jak kieruje się Mazdy, skontaktuj się na drogę próbną.

__________________________

INNI CZYTALI RÓWNIEŻ

zerknij tu… , zerknij tu… , zerknij tu… , zerknij tu… , zerknij tu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>