Dziecko w drodze, pora pomyśleć o pojeździe

Standardowy


W finale doczekaliśmy się z kobietą tego niesamowitego momentu. Za parę miesięcy urodzi nam się długo oczekiwane dziecko. To łączy się z wieloma przygotowaniami. Jedną z istotniejszych rzeczy, o których pomyślałem jest zakup nowszego auta. Mój dotychczasowy pojazd to sterta złomu, jakim aż obawa przewozić niemowlaka.

Na co się zdecydować?
Standardowo, jak zapewne każdy, rozpoczął od przeglądania internetu. Po godzinie miałem totalny zamęt w głowie. Na co się zdecydować. Nie wiedziałem co dobrać. Nawet nie sądziłem, że jest aż tyle różnych marek i rodzajów aut. Pomyślałem, iż w jakiś sposób musiałbym usystematyzować mój wybór. W który sposób. Tegoż wciąż nie wiem. Zacząłem czytać fora internetowe, jednak tam też ciężko było mi cos odnaleźć. Siadłem na leżaku oraz zacząłem się zastanawiać, co jest dla mnie najistotniejsze. Chciałem zupełnie kiedy to realne zawęzić wybór. Żeby przewozić dziecko chcę samochodu w pełni bezpiecznego – pomyślałem. Do tegoż pewnie trzeba będzie wiecznie jeździć po lekarzach. Świetnie aby było, żeby pojazd nie spalał wiele. Nie planuje przecież wydać fortuny. Choć może nie jest toż najważniejsze, samochód powinien być przede stylowy oraz wygodny. Nie zamierzam się wstydzić, aby go gdzieś postawić. No fajnie tez byłoby się pochwalić znajomym, a byle jakim autem aż wstyd podjeżdżać. Po sprecyzowaniu moich wymogów ponownie siadłem przed komputerem. W efekcie udało mi się odnaleźć to, czego potrzebuję. Padło na Mazdy. Toż wyjątkowo dobre samochody, jakie robią bardzo pozytywne wrażenie, a do tego są bezpieczne. Do ich realizacji wykorzystano stal o podniesionej odporności. Tylko o coś takiego mi chodziło – uśmiechnąłem się osobiście do siebie.

czytaj to…

Jazda próbna i co dalej?
Umówiłem się na jazdę próbną. Wszystko szło mi jak po maśle. Konsultant dopasował się do mojego i naprawdę obecnie napiętego grafiku. Powiedziałem, czego mniej więcej oczekuje. Zaproponowano mi Mazdę 3, bo toż dość szeroki samochód, najdelikatniejszy w swojej kategorii, i do tego w dość niewygórowanej cenie. Wprawdzie sam nie dysponowałam całością gotówki, ale na miejscu ujawniło się, iż wolno skorzystać z popularnego programu wspomagania. W ciągu paru sekund załatwiłem wszelakie procedury i ustalił sprawy finansowe. Prawdziwą przyjemnością była natomiast sama jazda próbna. Pojazd dobrze się prowadził, i kierowanie nim było szczególnie precyzyjnie. W efekcie zdecydowałem- biorę. Od tamtego okresu minęło już kilka lat, i ja wciąż nie narzekam. Jeżeli ty także pragniesz sprawdzić jak kieruje się Mazdy, umów się na drogę próbną.

- – - – - – - – - – - – - – - – -
INNI CZYTALI RÓWNIEŻ

pocztaj bo warto…pocztaj bo warto…pocztaj bo warto…pocztaj bo warto…pocztaj bo warto…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>